قوانین سایت کوینی‌فا

1 -احراز هویت برای دریافت خدمات از سایت کوینی‌فا اجباری می‌باشد.

2 – هرگونه تخلف از سوی کاربر از جمله کار با حساب هک شده,نامشخص بودن منبع پول, پولشویی و … به نیت فریب دادن سایت ما، کوینی‌فا حق این را دارد تا حساب کاربر را مسدود کرده و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

3 – کاربران این حق را که حساب کاربری خود را در اختیار افراد دیگر قرار بدهند ندارند.در صورت اطلاع کوینی فا، حساب کاربری فرد مسدود خواهد شد.

4 – در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی‌پذیرد.
5 – پس از اتمام خرید از سایت کوینی‌فا, محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده خود کاربر می‌باشد.

6 – خدمات کوینی‌فا زیر نظر هیچ گونه سازمان و نهادی نمی‌باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت‌های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می‌نماید.

7 – جهت پیشگیری از خطرات احتمالی، اطلاعات پرداختی و مالی خود را در اختیار غیر قرار ندهید.

۸ – هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب‌های بانکی و حساب‌های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می‌باشد و کاربر تضمین می‌کند که به هیچ عنوان از حساب‌های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی‌کند.

10 – کاربر تضمین می‌کند که هویتی را که به کوینی‌فا معرفی کرده مربوط به خودش می‌باشد.

11 – تمام تراکنش‌های فرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب‌های بانکی که متعلق به دیگران باشد، برای انجام تراکنش‌های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بلوکه خواهد و مدارک هویتی فرد در اختیار مراجع زیر صلاح قرار خواهد گرفت.

با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت coinifa.com کاربر تائید می‌کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می‌باشد.