خرید پی اس ووچر

پریمیوم ووچر

انسان از ابتدای خلقت تا به امروز دوره‌های بسیاری را از سر گذرانده است. از عصر پارینه سنگی گرفته تا دوران اوج صنعتی گرایی و هزاران جنگ و دو جنگ جهانی و … همه دورانی بودند که گونه انسانی خود آن را به وجود آورد و خود از آن گذشت.

بنابراین به صورت کلی می‌توانیم بگوییم ما همواره در دورانی زندگی می‌کنیم که یک ویژگی شاخص نماد آن دوران می‌باشد. عصر امروز را می‌توانیم دنیای ارتباطات بنامیم. دنیایی که به واسطه اختراع تلگراف شروع شد و از طریق اختراع اینترنت به اوج خود رسید.

ورود به سامانه خرید پی اس ووچر

اینترنت تمام جنبه‌های مختلف زندگی بشری را تحت تاثیر قرار داد و به نوعی سبک زندگی انسان‌ها را عوض کرد. یکی از مهم ترین این جنبه‌ها، دنیای اقتصاد بود. اینترنت کاری کرد که برای اولین بار بعد از اختراع پول، اقتصاد وارد مرحله ای جدید به نام اقتصاد مجازی بشود. در این دنیا خریدار و فروشنده هیچ ارتباط فیزیکی با یک دیگر ندارند و تنها راه ارتباطی و مفهوم مشترکشان، اطلاعات و دیتاهایی است که بر بستر اینترنت بین یکدیگر منتقل می‌کنند. اما پل اصلی ارتباطی بین فروشنده و خریدار بجز محصول و خدمات، پولی است که بین آن دو مبادله می‌شود. تا جایی کارت‌های بانکی با ترفندهای مختلف سعی کردند این نیاز را برطرف کنند و تا حد خوبی هم موفق بودند. اما با گسترش هرچه بیشتر اینترنت و خارج شدن آن از محدوده‌های جغرافیایی و مرزی، اقتصاد مجازی با مشکلی جدید مواجه شد. در این دنیای جدید نیاز بود واحد پولی جدید تعریف شود. اینجا دیگر زیرساختی گسترده لازم بود تا پول حقیقی پاسخگو این نیاز باشد. این اتفاق از نظر اقتصادی، هزینه بر محسوب می‌شد. از این رو ناخواسته به سمت ارزهای دیجیتال و مفاهیم مانند پی اس ووچرز و PremiumVoucher   و … کشیده شدند. پس پی اس ووچرز چیزی شبیه به پول در دنیای واقعی است که البته ویژگی‌های خاص خودش را دارد. یکی از ویژگی‌های مشترک پول و پی اس ووچرز در این است که هر دو خرید و فروش می‌شوند. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

 بیشتر بخوانید: پی اس ووچرز از معنی تا کاربرد 

پی اس ووچر


نکات مهم در خرید پی اس ووچرز


پی اس ووچرز مانند یک کوپن می‌باشد. برگه ای را تصور کنید که بر اساس اعتبار آن می‌توانید جنس یا خدماتی را دریافت کنید. این برگه در دنیای مجازی دقیقا همان پی اس ووچرز می‌باشد. حال کاملا طبیعی است که برای استفاده از آن ابتدا شما باید آن را از جایی تهیه کنید.

کاملا طبیعی است که اصلی ترین و معتبر ترین مرجع خرید پی اس ووچر، خود سایت این شرکت به نام Premium Voucher (پرمیوم ووچر ) می‌باشد. اما در این بین مشکلی وجود دارد. شما زمانی می‌توانید از این سایت خرید داشته باشید که توانایی انتقال ارز به شکل دلار را داشته باشید و این دقیقا همان چیزی است که در ایران با آن بسیار مشکل داریم و یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده است که سراغ پی اس ووچرز و امثال آن برویم همین موضوع است.

از این رو ناچار هستیم که از سایت‌های داخلی به عنوان واسطه برای خرید پی اس ووچرز اقدام کنیم. مسلما سایت‌های واسط در این بین کارمزدی را طلب خواهند کرد که کاملا مطابق اصول اقتصادی دنیا می‌باشد.

اما دو نکته در خرید پی اس ووچر بسیار مهم است. اول این که از بعد از واریز پول، از دریافت پی اس ووچرز خود مطمئن باشید. یعنی سایت قصد کلاهبرداری نداشته باشد و بعد از گرفتن پول شما بمانید و ایمیلی که هیچوقت به شما زده نمی‌شود.

نکته مهم دوم در خرید پی اس ووچر این است از اعتبار ووچر دریافتی مطمئن شوید. شما برای این کار کافی است سایتی را که این ووچر‌ها را پشتیبانی می‌کند پیدا کنید و چیزی را به شکل سوری بخرید. در این حالت هنگام پرداخت، در مرحله مانده به آخر، وقتی اطلاعات پی اس ووچرز خود را وارد میکنید، قبل از تایید به شما میزان اعتبار آن را نشان می‌دهد. اما در این روش حواستان باشد که به شکل اشتباه تایید را نزنید که تمام پی اس ووچرز را از دست خواهید داد.

پی اس ووچر


صرافی‌های مطمئن برای خرید پی اس ووچر


بهتر است برای خرید یا حتی فروش ووچر خود به صرافی‌های آنلاین معتبر اعتماد کنید. این صرافی‌ها به جهت این که کار اصلی شان تعویض پول و .. می‌باشد، چشم طمعی به اصل پول شما نخواهند داشت. بلکه سعی می‌کنند شما را به عنوان مشتری ثابت خود حفظ کنند.

 عضویت در کوینی فا مرجع فروش و خرید پی اس ووچر 

بنابراین بجای اعتماد به سایت‌های بی نام و نشان که بعضا قیمت‌های اغوا کننده را پیش روی شما می‌گذارند، بهتر است سراغ صرافی‌هایی بروید که بسیار مورد اعتماد هستند. گرچه در این حالت نسبتا باید کارمزد بالایی پرداخت کنید اما در قبال آن از پی اس ووچرز دریافتی اطمینان خاطر خواهید داشت.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 2 =

Open chat
پشتیبانی صرافی کوینی فا