سوالات متداول

سوالات متداول

در این بخش به سوالات متداول کاربران پاسخ داده شده است، پس بهتر است قبل از ارسال تیکت و یا ابهام در خدمات وب سایت سوالات این بخش را مرور کنید.

آیا ارائه خدمات در این وب سایت بدون احراز هویت انجام می شود؟

جهت انجام سفارشات در کوینی‌فا و ارتقا حساب به سطوح بالاتر می بایست مراحل احراز هویت به صورت کامل انجام شود. این امر به دستور پلیس فتا جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی همچون خرید با کارتهای سرقتی و یا پیش گیری از نقد کردن درآمدهای جعلی صورت می گیرد.

 

برای احراز هویت حساب کاربری کوینی‌فا نیاز به ارسال چه مدارکی است؟

ارسال تصویر کارت شناسایی، درخواست نامه و تصویر کارت بانکی از الزامات وریفای حساب کاربری در وب سایتcoinifa.com می باشد. که پس از ارسال توسط همکاران ما بررسی شده و در صورت عدم مغایرت با نمونه های ارائه شده مورد تائید قرار خواهد گرفت. احراز شماره تلفن همراه ثابت و تلفن همراه موبایل نیز از الزامات تائید حساب کاربری شما می باشد.

 

احراز هویت تلفن ثابت و شماره موبایل به چه صورت انجام می شود ؟

پس از ثبت شماره تلفن همراه، کد تایید به شماره ثبت شده ارسال خواهد. پس از وارد کردن کد تائید شماره تلفن همراه شما تائید خواهد شد. اما برای تائید شماره تلفن ثابت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و در صورت تائید پاسخ دهنده تلفن ثابت مبنی بر تائید هویت شما، شماره ثابت شما تائید خواهد شد.

 

مدت زمان احراز هویت چقدر است؟

از لحظه ارسال مدارک و ثبت شماره ثابت درحساب کاربری شما بین 1 الی 3 ساعت احراز هویت اطلاعات شما توسط همکاران ما به طول خواهد انجامید.اما این پروسه فقط یک بار انجام می شود و بعد از آن می توانید از کلیه امکانات سامانه بهره مند شوید.